Kariera w Vertabelo

Vertabelo jest polską firmą oferującą produkty związane z efektywną pracą z bazami danych. Dostarczamy interaktywne kursy SQL dostępne na naszej autorskiej platformie LearnSQL.com oraz narzędzie do rysowania diagramów ERD online Vertabelo.com. Ponadto oferujemy interaktywne kursy Pythona dostępne na platformie LearnPython.com. Pracujemy przede wszystkim z klientami z USA i Europy Zachodniej, a nasze kursy są wykorzystywane m.in. w amerykańskiej firmie Uber.

Junior Project Manager

Szukamy sprawnego managera, który będzie koordynować współpracę z zespołem autorów zewnętrznych z całego świata przy tworzeniu interaktywnych kursów programowania, artykułów na blogi techniczne i innych treści na naszą stronę. Praca jest na co dzień zdalna, ale okazjonalnie spotykamy się w biurze przy Metrze Wierzbno.

Twoje obowiązki:

  • koordynowanie współpracy zespołu z zewnętrznymi autorami przy tworzeniu kursów i artykułów,
  • dbanie o odpowiedni przepływ informacji między firmą a autorami,
  • współpraca z działem marketingu przy tworzeniu kalendarza wydawniczego,
  • dbanie o terminowe przygotowanie artykułów zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • współpraca z grafikami przy przygotowaniu ilustracji do kursów i artykułów,
  • przygotowywanie dokumentów do rozliczania dzieł oraz roboczogodzin współpracowników,
  • cyfrowe archiwizowanie dzieł,
  • organizowanie dostępów dla współpracowników,
  • obsługa procesu rekrutacji (publikacja ogłoszenia, korespondencja i umawianie spotkań),
  • wspieranie zespołu contentowego w bieżących pracach.

Twoje kompetencje:

  • ponadprzeciętne zdolności organizacyjne,
  • biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie - praca w większości po angielsku,
  • komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi,
  • skrupulatność i zorientowanie na szczegóły,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów.

Mile widziane:

  • zainteresowanie informatyką,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzi Jira, Trello, Google Workspace.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w branży IT,
  • 5000-7000 zł brutto na start (umowa-zlecenie lub o pracę),
  • pracę zdalną ze sporadycznymi spotkaniami w biurze,
  • nieformalną i dobrą atmosferę pracy,
  • kartę Multisport i opiekę medyczną w Medicover,
  • dofinansowanie fizjoterapii w biurze,
  • nieograniczony dostęp do naszych kursów 😊

Brzmi interesująco? Wyślij nam swoje CV na adres career@vertabelo.com z dopiskiem: Junior Project Manager

Etapy rekrutacji: analiza CV ➔ zadanie rekrutacyjne ➔ rozmowa online ➔ decyzja.

Na zgłoszeniu proszę umieścić klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertabelo SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.